Takí dobrí ako v Nemecku.
BOGE rastie, vyrába a vyvíja v Trnave

Keď v roku 2001 vyhodnocovali prvý rok pôsobenia, kolónka obratu ukázala číslo 6 miliónov eur. Na konci aktuálneho roka v nej predpokladajú podstatne vyššie číslo, 100 miliónov eur. Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia investuje do výskumu a ukazuje, že Slovensko nie je len montážnou dielňou Európy.

K hale BOGE, ktorá stojí v západnej priemyselnej časti Trnavy, pribudla druhá. Zatiaľ čo v pôvodnej sa špecializujú na gumokovové diely, v novej otvorili dvere vývoju plastových dielov a ich výrobe. Stojí na ploche 26-tisíc m2 a vyžiadala si investíciu miliónov eur. Vďaka nej spoločnosť navýšila výrobu a získala nových partnerov. Jedným z nich je Ford, pre ktorý v Trnave vyrábajú pedálové zostavy.

úryvok z článku

Detaily spolupráce

  • Klient: BOGE ELASTMETALL SLOVAKIA
  • Cieľ: Podporiť dobré meno spoločnosti
  • Spôsob: Séria článkov v týždenníku TREND
  • Referencia: S Darinkou som spolupracovala na viacerých propagačných projektoch. Práca s ňou bola na veľmi kvalitnej a profesionálnej úrovni, s textom pracuje vždy výborne, s porozumením s požiadavkami klienta, jej príprava na stretnutia bola 100%.  Darina je po ľudskej stránke veľmi milá a ústretová, jej flexibilitu a nasadenie hodnotím veľmi pozitívne. Teším sa na to, ako v budúcnosti spolu napíšeme veľke veci.
  • Kontakt: www.boge-rubber-plastics.com