V Antolin Trnava majú prácu pre zručné ženy a mužov. Chcú tých najlepších

Dve golfové loptičky otáča v dlani Lukáš Štefunko (28), vedúci tréningového centra spoločnosti Antolin. Raz doľava, potom doprava. Po pár minútach máme prsty poriadne rozcvičené a môžeme vstúpiť.

Nie, nehrajú tu na klavíroch, aj keď by virtuózom podobný tréning určite nezaškodil. V čerstvo otvorenom tréningovom centre školia uchádzačov o zamestnanie, ktorí sa chcú podieľať na výrobe dielov do luxusných automobilov BMW, Porsche či Mercedes.

ÚRYVOK Z REKLAMNÉHO ČLÁNKU PRE ANTOLIN TRNAVA

Detaily spolupráce

  • Klient: Antolin Trnava
  • Cieľ: Podporiť nábor zamestnancov
  • Spôsob: Séria reklamných článkov zameraných na pracovné pozície
  • Referencia: Spoluprácu veľmi odporúčam. Výborné nápady, komunikácia, články mali veľký ohlas, pomohli celkovému náboru. Ľudia mali pozitívne reakcie. Darina Kvetanová je optimistický a stále dobre naladený človek, vie ako na ľudí. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu! Dominika Jakabovičová,
    HR manažérka Antolin Trnava
  • Kontakt: www.grupoantolin.com

Práca, ktorá láka aj mladých ľudí

Dôkazom toho, že aj mladí ľudia môžu dlhší čas zostať na rovnakom pracovnom mieste a byť s ním spokojní je Lucia Izakovičová (26). Absolventka dopravnej priemyslovky je súčasťou tímu v spoločnosti, v ktorej vznikajú diely do luxusných automobilov už viac ako šesť rokov.

Za ten čas si prešla viacerými pozíciami a dnes je tam prínosom pre viaceré tímy ľudí, ktorí majú na starosti projekty pre BMW, Mercedes, Porsche aj Audi. „V prvom rade som tu spokojná s platovými podmienkami, no dôležité je aj to, že práca ma baví. Konkrétne moja pracovná pozícia vyžaduje precíznosť a cit pre detail, pretože naťahujem kožu na plast alebo drevotriesku,“ hovorí.

ÚRYVOK Z REKLAMNÉHO ČLÁNKU PRE ANTOLIN TRNAVA