Poradím vám, ako si vybrať skvelú rodinnú dovolenku

Ležím na pláži a upokojuje ma zvuk mora. Slnko zapadá za obzor a z podnikov začne hrať o chvíľu živá hudba… S deťmi sme si včera prezerali fotky z dovolenky, keď sa Lenka naučila plávať a Matúško sa prvýkrát hodil do vĺn. Bože, nech je už leto!

My to Chortávtsko proste milujeme a vyskúšali sme už snáď všetky destinácie aj druhy ubytka. Vlani sme si povedali, že budeme bývať v lepšom hoteli s all inclusive, odkiaľ je len kúsok k moru a že chceme zostať dlhšie ako na sedem dní. To je pre nás málo. Chceli sme cestovať iný deň ako v piatok, kto má malé deti, chápe, že trčať v kilometrovej rade áut na diaľnici, je hotová katastrofa. Do cestovky sme s manželom išli s týmito podmienkami, že z nich jednoducho neupustíme a zostali som fakt milo prekvapení. Po pätnástich minútach sme odchádzali so zájazdom v ruke!

úryvok z článku

Detaily spolupráce

  • Klient: Cestovná agentúra Primatour
  • Ciele: Séria reklamných článkov na propagáciu spoločnosti a predaj produktov
  • Kontakt: www.primatour.sk

5 dôvodov,
prečo si kúpiť dovolenku cez nemeckú cestovku

V poslednej dobe si našli mnohých fanúšikov, ktorí na ne nedajú dopustiť. Ak k nim zatiaľ nepatríte, možno sa rozhodnete vycestovať na dovolenku cez nemeckú cestovnú kanceláriu práve pre tieto dôvody.

  1. Viac exotiky. Scestovaný Európan už pozná chorvátske čistučké more, grécke ostrovy, taliansku pizzu aj španielske diskotéky. Teraz chce exotiku, biele pláže a tyrkysové more. Dominikánska republika, Thajsko, Kuba, Mexiko, Srí Lanka, Maldivy, Maurícius… Moderný Európan cestuje za slnkom počas zimy a nemecké cestovné kancelárie majú jeho cieľové destinácie dokonalo prelúskané, ponúkajú výber od výmyslu sveta!
  2. Vybrať si skvelé ubytovanie je 50% úspechu! Nemecký trh má silnejšiu kúpyschopnosť, ponúka tak oveľa viac možností na ubytovanie od nižšieho štandardu až po najvyšší. Stačí nájsť, čo komu vyhovuje.
  3. Netreba sa spoliehať na sezónne lety. Z neďalekej Viedne sa lieta pravidelne do akejkoľvek destinácie. Leťte v čase, ktorý vám vyhovuje, priamo na letisko vás dopravia pravidelné autobusové linky z Bratislavy, niekoľko ich odchádza aj z Trnavy. Alebo si rezervujte parkovanie na letisku, nie je to žiadna obrovská suma.

úryvok